Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1342 відгуків

Модуль Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED

28 200 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_GLC-LH-SMD-RF
Модуль Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED
Немає в наявності
28 200 
Модуль Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, ,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Трансівер SFP Cisco GE SFP, LC connector LX/LH ''GLC-LH-SMD-RF''. Інтерфейс: 1Гб (1000BASE-LX / LH; DOM) одномодовое оптоволокно, довжина хвилі 1300нм, подвійний LC/PC роз'єм.
Характеристики
Основні
ВиробникCisco
Країна виробникСША
Довжина хвилі1300 нм
Швидкість передачі даних1 Гб/с
ТипSFP
Користувальницькі характеристики
СтанНове
ОсобливостіОдномодрове оптоволокно
ПризначенняКомутатора
Тип роз' ємаподвійний LC/PC
Інформація для замовлення
  • Ціна: 28 200 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner