біксенонові лінза Cyclone BL-2.5 H1 ULTRA PLUS V2
біксенонові лінз ULTRA PLUS V2. Покращене фокусування, рівномірний розподіл світла як на ближньому, так і на далекому.
ОСОБЛИВОСТІ CYCLON BL-2,5 (64 mm) H1 ULTRA PLUS V2
Біксенонові лінзи дуже компактні, мають невеликі розміри, це полегшує установку лінз і переобладнання оптики.
Можливість установки на більшість автомобілів з цоколями - Н7, Н4,
В даних біксенонових лінзах використовуються ксенонові лампи Н1.
Світло-тіньова кордон має форму сходинки
Незважаючи на невеликі розміри лінз, вони дають дуже широкий і яскравий ближнє світло за рахунок дзеркального відбивача, повністю прозорою лінзи і спеціально розробленої оптичної системи.
ВАЖЛИВО!
Щоб продовжити термін експлуатації біксенонових лінзових модулів:
- уникайте запотівання фар (волога згубна для модулів)
- використовуйте тільки 35W ксенон (галоген і більш потужний ксенон - виключені!)
Ігнорування цих правил призводить до значного скорочення терміну служби!
Ціна за штуку !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 2.5 мм |
| Потужність | 35 Вт |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Система охолодження | - |
| Тип лінзи: | Биксеноновая |
| Тип світлодіодного елемента: | - |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Колірна температура лінзи: | 5500К |
- Ціна: 506 ₴


