Мультимедійні пристрої Abyss Audio серії, зокрема модель SX-3900 -. Судіть самі: Процессор на 4 ядра, вельми пристойний об`єм пам`яті, екран, та різноманітні можливості для розширень, серед яких: можливість підключення модему під 4g Sim - карту**, підключення смартфону, і т.і.
Штатна магнітола для, на новій платформі обладнана висококласними компонентами, працює на базі операційної системи. Миттєвий відгук, плавність роботи пристрою, а також насичений барвами екран, і повна інтеграція з оригінальними системами авто подарує приємні враження від кожної хвилини проведеної в Вашому автомобілі.
![]()
Стабільна та плавна робота
Процесор на 4 ядра, частотою 1,6 Ггц, що встановлено на магнітолу SX-3900, має високу продуктивність. Данна схема досить довгий час використовується в автомагнітолах, і зарекомендувала себе як практичне рішення, що легко справляется з поставленими задачами. Процесор забезпечує швидкий відгук інтерфейсу, та плавність його роботи.
Об`єм оперативної пам`яті в дозволить вам одночасно використовувати кілька додатків, . внутрішньої пам`яті буде достатньо для завантаження додатків, фільмів в дорогу, аудіо книг, музики, відео та інших файлів.
![]()
HD екран
Мультимедійна магнітола для серії оснащена HD екраном нового покоління, з роздільною здатністю в при діагоналі в дюймів. Покращення торкнулись не лише збільшеної кольорової гамми, а ще й значно збільшеним показником максимальної яскравості, та ширшими кутами огляду у 178,5°, що майже сягають кута максимального розвороту. Оновлений мультитач працює чітко та м`яко. Приємним бонусом виступає 5-ти позиційний тач-скрін з олефобним покриттям, та акустичний зворотній зв`язок сенсорного екрану.
Синхронізація з телефоном
Підключіть телефон до магнітоли по bluetooth для гучного зв`язку, та розмовляйте по телефону, не відриваючись від керування автомобілем. Крім того, Ви можете відтворювати музику через безпровідний канал с мобільного прямо на динаміки автомобіля.
А якщо вам необхідна поглиблена синхронізація, підключайте телефон легко, завдяки додатковому адаптеру Apple Car Play** та Android Auto. Якщо потрібна зарядка, Apple Car Play може працювати і по USB кабелю.
Поглиблена синхронізація з смартфоном дає можливість користуватися функціоналом Apple iPhone з миттєвою передачею даних: додатки, медіа галерея, повноцінна книга контактів, Apple Music, навігація з смартфону та інше. Крім цього, ви можете користуватися віртуальним помічником Siri по голосовому зв`язку через магнітолу Abyss Audio серії.
![]()
Точна навігація
Ліцензійна офлайн карта України від Navitel включена в комплект поставки. З точними картами, останньої версії ви зможете легко побудувати маршрут в будь-яку точку України, або ж навіть закордоном. Карти працюють "офлайн", а це означає, що навіть за відсутності інтернет, ви будете мати точні данні щодо вашого маршруту у будь-якій точці земного шару. Оновити карти дуже просто. Достатньо лише підключитись до мережі, та завантажити потрібну версію карти прямо з додатка у пару кліків.
Крім того, вам доступні різноманітні навігаційні додатки з Play Market, такі як: Waze, GIS, Sygic, Google Maps, і багато інших.
Підтримка оригінальних функцій*
Підтримка штатних кнопок на кермі. За допомогою штатних кнопок на кермі можна управляти ГУ, не відволікаючись від дороги. Перемикайте музику і радіостанції, змінюйте гучність. Аналогові кнопки дозволяють задавати до 3 функцій.
Підключення до бортового комп`ютера. На дисплеї магнітоли може відображатися інформація з бортового комп`ютера: рівень масла, обороти, витрата і інші параметри. Опція OBD-II сканер дозволяє проводити діагностику на збої в комп`ютері і інших системах автомобіля.
Бездоганна синхронізація з CAN. Abys Audio SX-3900 чудово синхронізується з CAN-шиною автомобіля. Це підтримка CAN 3-го покоління, яка дозволяє підвищити рівень комфорту і забезпечити додаткову безпеку, як приклад, контроль відкритих дверей, або відображення клімат контролю. *
* - уточнюйте сумісність комплектацій
** - опції
| Технічні параметри | |
|---|---|
| Процесор: | 4 ядра 1.6 GHz Allwinner T3 |
| Серія | SX |
| Синхронізація з телефоном | Бездротовий Apple CarPlay / Android Auto |
| Операційна система: | Android 11 R |
| Оперативна пам`ять: | 2 Gb DDR3 |
| Постійна пам`ять: | 32 Gb |
| Інтернет: | 4G / LTE / Wi-Fi |
| Екран | |
| Діагональ: | 9" |
| Роздільна здатність: | 1280x720 |
| Тип матриці: | IPS |
| Звук | |
| Радіо чіп | Philips NXP6686 RDS |
| Вбудований підсилювач: | TDA 7851 / DSP |
| Гарантія | |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Політика повернення-обміну | Протягом 14 діб |
| Підходить для | |
| Бренд авто | Universal |
| Модель авто | Universal |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abyss |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість каналів | 4 |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія Android | Android 11 R |
| Внутрішня пам'ять | 32 ГБ |
| Вихід в інтернет через мобільні мережі: | 4G / LTE / Wi-Fi |
| Мoдель | Універсальна |
| Марка | Універсальна |
| Наявність Android Auto: | Так |
| Наявність Apple CarPlay: | Так |
| Наявність DSP процесора: | Так |
| Оперативна пам'ять | 2 Gb DDR3 |
| Процесор | 4 ядра 1.6 GHz Allwinner T3 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x720 |
| Серія | Універсальна |
| Тип матриці екрана: | IPS |
- Ціна: 12 180 ₴


