Опис
Одне з найбільших і просторих Крісло Ranger Гранд легко розкладається і збирається. У трьох карманах на сидінні крісла можна розкласти те, що потрібно прямо зараз. І на риболовлі, і на пікніку Ви оціните цю просту і продуману модель. Спинка зроблена таким чином, щоб захистити від вітру. М'який ущільнювач у сидінні дозволить розслабитися в затишному кріслі, посадка глибока і комфортно почуватимуться навіть люди з великою комплекцією. Надійна конструкція ніжок стійка, практична, не занурюється у землю. Зроблений із плоско-овальної профільної труби Ø30*15 мм., посилена ребрами жорсткості. Полімерне покриття продовжить термін служби сталевих трубок каркасу. Підлокітники закриваються тканиною із наповнювачем. Комплектується захисним чохлом для транспортування. Характеристики: - Тканина крісла: подвійна тканина Оксфорд 600D; - Колір: тканина - зелений, каркас - зелений; - Рама: плоско-овальна профільна труба Ø30*15 мм, з полімерним покриттям; - Розмір у розкладеному вигляді: 85,5х48х53 см (ВхГхШ); - Розмір у складеному вигляді: 85х18х47 см (ВхГхШ); - Розмір сидіння: 41х46 см (ГхШ); - Висота сидіння: від підлоги 40 см; - Висота спинки: від сидіння 43 см; - Вага: 5,5 кг; - Навантаження: 130 кг; - Комплектується чохлом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 130 кг |
| Рама | плоско овальна труба діам. 30х15 мм |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Характеристики | стілець |
| розмір в розкладеному вигляді: | 85,5х48х53 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴







