Опис
Розкладне крісло Ranger SL 620 займає дуже мало місця в складеному стані, тому вирушаючи на риболовлю чи на природу, не забудьте взяти його з собою. Спеціальні ніжки не дають крісла провалюватися під навантаженням людини в грунт. Улюблений напій завжди буде під рукою, так як в підлокітнику є підсклянник. Колір крісла відмінно підходить до іншої туристичної екіпіровки і буде добре гармоніювати з фарбами природи. В комплект входить чохол з тканини, з плечовим ременем для зручності перенесення. Розкладне крісло Ranger SL 620 — для риболовлі, полювання, на дачі, під час відпочинку на березі водойми або в лісі – ось основна галузь, де можна використовувати розкладні крісла. Для більшої зручності і комфорту, підлокітники наповнені м'яким наповнювачем. Купити розкладне крісло Ranger, значить забезпечити собі комфортний відпочинок. Розкладне крісло Ranger – це міцне, стійке крісло для відпочинку і для риболовлі, яке сподобається всім членам сім'ї. Характеристики: — тканина крісла: поліестер 600D; — чохол з тканини 210D; — колір: тканина — зелений, сірий; каркас — сірий; — рама: сталева труба, Ø 16 мм, порошкове фарбування; — розмір в розкладеному вигляді: 80х47х80 см (ВхГхШ); — розмір в складеному вигляді: 81х12х13 см (ВхГхШ); — розмір сидіння: 40х48 см (Дхш); — висота сидіння: від підлоги 39 см; — висота спинки: від сидіння 44 см; — вага: 2,3 кг; — навантаження: 90 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Навантаження | 90 кг |
| Рама | сталева труба діам. 16 мм |
| Тканина | Оксфорд 600D |
| Характеристики | стілець |
| Колір | зелений |
| розмір в розкладеному вигляді: | 80х47х80 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴









