Опис
Складний стілець Ranger Telescop - дуже міцний, компактний, але при цьому витримає людину з великою комплекцією, розрахованою на навантаження до 120 кілограмів. Інновація виготовлення і сучасна компактність наявні з цією моделлю. Стул Ranger Telescoр виготовлений з високоякісного пластику. Щоб розкласти Вам знадобиться всього кілька секунд, два не хитрих дії і Ви вже, маєте великий, міцний стілець. Існує можливість регулювати за висотою, пружинний механізм. Ніз стілець має додаткові ніжки, щоб не дрімати і залишатися. Його зручно переносити з місця на місце, додатково є ручка з ременем. Товщина у вигляді лише 6 см.
Найпростішим способом складування стільців, компактні габарити роблять його зручним у походах на природу, в гори, за грибами, під час риболовлі та на полювання, можна використовувати на подвір’ї, в саду і на городі. Через те що у важкому вигляді займається дуже мало місця, легко поміститися в звичайний рюкзак або сумку.
Характерики:
– рама стільця: пластик;
- колір стільця: оливковий, чорний;
- розмір стільця розкладеною: 45х25 см (УхГШ);
- розмір стільця у складному вигляді: 6х6х25 см (УхГШ);
- розмір сидіння: 25x25 см (ГхШ);
- Вага: 0,9 кг;
– навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Пластик |
| Навантаження | 120 кг |
| Характеристики | стілець |
| розмір в розкладеному вигляді: | 45х25х25 см (ВхГхШ) |
| розмір стільця в складеному вигляді: | 6х6х25 см (ВхГхШ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴










