Опис Перфоратор прямої Worcraft RH09-26A
-
Могутній двигун 820 Вт з силою удару 3 Дж дозволяє легко виконувати демонтальні та скрильні роботи в різних матеріалах, бетон 26 мм, дерево 40 мм, сталь 13 мм.
-
Три режими роботи дозволяють використовувати перфоратор як дриль, так і як відбійний молоток для демонтажних робіт.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Додаткова рукоятка легко встановлюється і закріплюється у будь - якій зручності роботи з будь - якими площинами та матеріалами.
-
Низький рівень вібрації.
-
Пряме розташування електропровідника дозволяє працювати у вузеньких проемках.
-
Прост у конструкції і використанні.
-
Обмежувач глибини допомагає контролювати рівень буріння або виверження.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Багатошарова затока обмоток якоря і статора термостійким лаком захищає двигун від міжвиткового замикання та будівельного пилу.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Підшипники з легальної сталі.
-
Покращена термостійка змазка.
-
3 Режим роботи: Свертання, Удар, Буріння (згорання з ударом).
-
Ця функція полегшує виштовхування інструмента з обробленого матеріалу, знижуючи ризик пошкодження.
-
Гібкість у виборі кількості ударів 0-4800 вд/мін завдяки вбудованому в кнопку регулятора обертів до 0-1300 об/мін.
-
Система кріплення змінних інструмента SDS-plus надає вам змогу швидко і легально змінити буру у випадку його поломки або зміни завдання. Повністю виключає можливість створення основ у патроні під час робочого процесу, забезпечує його вільним ходом.
Комплектація
-
перфоратор RH09-26А;
-
сверло 8, 10, 12 мм;
-
піка і зубило;
-
передня рукоятка;
-
Обмежувач глибини.
-
пластмасовий кейс;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор; - бури 8, 10, 12 мм; - піка і зубило; - передня рукоятка; - обмежитель глибини; - пластиковий чемодан; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 4800 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1300 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 40 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 820 Вт |
| Особливості | Коригування перевертання |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | дошкулення з ударом без удару |
| Сила удару | 3 Дж |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 2 990 ₴







