Опис Перфоратор акумуляторної прямої Worcraft CRH-S20LiT
Особливості:
-
Могутній двигун з енергією удару 2.4 Дж дозволяє легко виконувати демонтальні та скрильні роботи в різних матеріалах, до 20 мм у бетоні і до 30 мм у дереві.
-
Три режими роботи дозволяють використовувати перфоратор як дриль, так і як відбійний молоток для демонтажних робіт.
-
Незалежність від розетки усуває проблеми з організацією робочого місця і підвищує безпеку оператора від ураження електричним струмом.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно і впевнено лежить в руці.
-
Додаткова рукоятка легко встановлюється і закріплюється у будь - якій зручності роботи з будь - якими площинами та матеріалами
-
Низький рівень вібрації.
-
Завдяки Ергономічній прорізовій рукоятці ви можете виконувати точнішу роботу.
-
Яскрава LED-підлеглість робочої зони.
-
Прості корпуси з якісного ABS пластику запобігають пошкодженням внутрішніх елементів при ударі.
-
Надійний ударний механізм.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
-
Підшипники з легальної сталі.
-
Покращена термостійка змазка.
-
3 Режим роботи: Свертання, Удар, Буріння (згорання з ударом).
-
Ця функція полегшує виштовхування інструмента з обробленого матеріалу, знижуючи ризик пошкодження.
-
Гібкість у виборі кількості ударів 5000 вд/мін завдяки вбудованому у кнопку регулятора обертів до 1000 об/мін.
-
Можливість роботи з усіма типами будівельних матеріалів через використання різних свердлів і бурів з універсальним кріпленням SDS-Plus.
-
Діапазон свердлення: до 30 мм у дереві, до 24 мм у бетоні і до 13 мм у сталі забезпечує можливість використання одного інструмента для більшості завдань.
Комплектація:
-
Pфоратор акумуляторного CRH-S20LiT;
-
сверло 6, 8, 10 мм;
-
передня рукоятка;
-
Обмежувач глибини.
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Перфоратор; - бури: 6, 8, 10 мм; - передня рукоятка; - обмежувач глибини; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Максимальна частота ударів | 5000 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1000 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Особливості | Коригування перевертання |
| Живлення | акумулятор |
| Робота зі спарованим акумулятором | Ні. |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | дошкулення з ударом без удару |
| Сила удару | 2.4 Дж |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип пристрою | Перфоратори |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 3 850 ₴








