Опис Торцева пила Worcraft MST20-255
-
Інноваційний продуктивний двигун, який має силу 2000 Вт і швидкість обертання диска 5000 об/мін забезпечить ідеальне виконання поперечної розрізання, різьби під кутом дерев'яних, пластикових або алюмінієвих профілів і відповідно до них матеріалів пільними дисками у побутових умовах.
-
Оптимальні параметри жорсткого диска 255x30x60 мм - досягайте найвищих результатів.
-
Максимальна довжина пропила 305 мм, а максимальна глибина 75 мм.
-
Інструмент чудово збалансований, зручний і впевнено виконує поставлені завдання.
-
Ергономічні гумові накладки на корпусі.
-
Низький рівень вібрації.
-
Лазерний покажчик для точних гум.
-
Чотири опорні точки металевої основи забезпечують стабільність і стабільність інструмента під час роботи.
-
Фіксатор заготовки - для правильного розташування обробленого матеріалу на стільниці. Це забезпечує безпеку оператора.
-
Простий корпус з якісного ABS пластику і металевого високопробного сплаву.
-
Надійний редуктор з високопрозорого сплаву.
-
Багатошарова затока обмоток якоря і статора термостійким лаком захищає двигун від міжвиткового замикання та будівельного пилу.
-
Підшипники з легальної сталі.
-
Покращена термостійка змазка.
-
Модернизована система охолодження ефективно відводить тепло від двигуна, щоб запобігти перегрівам і тривалому терміну роботи.
Комплектація
-
пила торцева MST20-255;
-
паралельна напрямна
-
гайковий ключ;
-
опора 2 шт;
-
Мішка для збору пилу;
-
стубцина;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,7 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Гарантія | 24 місяці |
| 16 градусів за Цельсієм | 40 мм |
| Діапазон повороту | -45°/+45° |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Торцева пила;- паралельна напрямна;- гаєчний ключ;- висувна опора, 2 шт.;- мішок для збору пилу;- струбцина;- картонна коробка;- інструкція з експлуатації;- гарантійний талон |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 75 мм |
| Максимальні оберти | 5000 об/мін |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Лазерна розмітка |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | без протяжки |
| Ширина пропила 45 градусів | 210 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 300 мм |
- Ціна: 10 990 ₴










