Опис Електропіла Worcraft WCE-2816 S
Worcraft WCE-2816 S інноваційна модель електропілі. Виготовлення дров і спилювання дерев легко справляються з різними завданнями.
Модернізована конструкція має безтяжку ланцюга, що значно полегшує експлуатацію.
ОСНОВНІ ЗЛОЧИНСТВА
-
Максимальна потужність: 2800 Вт
-
Довжина шини: 406 мм (16)
-
Без’ ємний натяжувач ланцюга
-
Автоматичне змащування ланцюга
-
Плавне пуск
-
Інерційний гальма ланцюга
МОЧНІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Потужний електропровідник 2800 Вт легко справляється з завданнями різної складності.
Висока швидкість протяжки ланцюга - 13м/с, забезпечує хорошу продуктивність.
Чудова маневрність завдяки оптимальній довжині шини — 406 мм — дозволяє використовувати пилу для будь - яких завдань.
Міцна гарнітура високої якості дозволяє легко заготовленню дров у великих об’ємах та іншим завданням різної складності.
ЗАВДАННЯ І КОМФОРТ РОБОТИ
Автоматична змазка ланцюга підвищує якість роботи і надійно захищає пільговий гарнітура від коррозії, збільшуючи термін служби.
Миттєва зупинка ланцюга в разі зворотного удару, завдяки інерційному гальму, підвищує вашу безпеку.
Високий комфорт роботи, завдяки низькому рівня вібрації.
МАКСИМАЛЬНА ЕРГНОМІШНІСТЬ
Ергономічна, нескупчена рукоятка гарантує зручне захоплення і повне контроль над операцією.
Зручне вікно на корпусі дозволяє перевіряти рівень олії, не відкриваючи бак.
Точність і безпека сприяють міцному зубчастому порядку.
Безтяжна натяжка і заміна ланцюга значно пришвидшують роботу з пилом.
ЕКОНОМІЧНІСТЬ І ЕКОЛОГИЧНІСТЬ
Екологічний інструмент без шкідливих вихлопів можна використовувати навіть у закритому приміщенні. Ідеально підходить для роботи в столярних майстернях, цехах і гаражах.
Піла WCE-2816 S працює від електромережі, що робить її набагато дешевшою за бензинові аналоги.
НАДІЖНІ, ДОВГОВІДНІ ВЗЛИ І МЕХАНІЗМИ
Прості корпуси з якісного ABS пластику та укріплений редуктор з високопробного сплаву забезпечують стійкість проти фізичних пошкоджень.
Удосконалена система управління повітряним потоком забезпечує оптимальне охолодження.
Покращена термостійка мастила зменшує силу тертя і температуру нагрівання.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-
Електрична ланцюгова пила WCE-2816 S;
-
шина;
-
захисна шкіра пільної гарнітури;
-
ланцюг;
-
инструкция;
-
Гарантійний талон.
* Комплектація і технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення, коли вони постійно вдосконалюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Worcraft |
| Країна виробник | Великобританія |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 40.6 см |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Електропілу;- Шина;- захисна шкірка пільної гарнітури;- ланцюг;- інструкції щодо експлуатації;- гарантійний талон;- картонна коробка |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Потужність, Вт | 2800 Вт |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.13 л |
| Особливості | Плавне пуск |
| Охолодження | Охолодження повітря |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Плавне пуск | Да |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/с |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип деревини | для м’яких порід для твердих порід |
| Тип товару | електропіла |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
- Ціна: 3 750 ₴



