Станок заточної електричної ЗЕНИТ ЗСТ-150/350 — спеціальне устаткування, призначене для ручної заточки режучих інструментів або грубої шліфування деталей з металу та інших матеріалів.
Для максимальної безпеки верстат обладнаний захисними шкірками з високопрозорої сталі, а також великими поворотними склами для захисту оператора від іскра.
Ця модель передбачає встановлення двох шліфувальних кіл з різною зернистістю абразива — середнього і дрібного зерна.
Просте і стійке моделі, низький рівень шуму в процесі її роботи і надійний асинхронний двигун, який не вимагає технічного обслуговування, роблять використання затемного верстата ЗСТ-150/350 комфортним, легким і продуктивним.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗСТ-150/350
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 150 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Стандартний електричний;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 2840 про/мин |
| Потужність, Вт | 350 Вт |
| Призначення | Для ножів |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Особливості | Двосторонній |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 12,7 мм |
| Країна походження | Україна |
| Тип станків | для ножів |
| Тип товару | Рядки для закутків |
| Тип встановлення | Настільний |
- Ціна: 1 079 ₴






