Перфоратор ручної електричної ЗЕНИТ ЗП-1500 профі - це надійний ударний інструмент для буріння бурами і порожнистими коронками отворів в різних будівельних матеріалах і конструкціях, а також штроблення і добірних робіт, призначені для цього насадками відповідного діаметра.
Тип перфоратора за зовнішнім виглядом і розташування електричного двигуна у корпусі є вертикальним (бочком). Має додаткову передню рукоятку з антивірібраційною насадкою.
Перфоратор ЗЕНИТ ЗП-1500 профі стосується розряду потужних і особливо продуктивних інструментів. Одна з найнадійніших і найпривабливіших моделей ТМ "ЗЕНИТ".
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗП-1500 профі
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 5.5 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор; - додаткова рукоятка; - глибиномер; - набір бурів і добірного інструмент; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; - пластиковий чемодан |
| Максимальна частота ударів | 4300 уд/мін |
| Максимальні оберти | 980 р. н. е. |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 32 мм |
| Потужність, Вт | 1500 Вт |
| Особливості | Набережна муфтатегуляційна система |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | Свертання без ударасверлення з розчавленням |
| Сила удару | 5.5 Дж |
| Країна походження | Україна |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Ні. |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 3 799 ₴








