Перфоратор ручної зеніт Зеніт ЗП-1200/2 DFR профі — це потужний ударний інструмент для буріння отворів, шпигування каналів (пазів) під прокладку кабелю або трубопроводу, демонтажу конструкцій, ущільнення грунту, обробки щільних матеріалів бурами і порожнистими коронками.
Тип перфоратора ЗП-1200/2 DFR профі — горизонтальний (прямий), тобто електропровідник розміщений вздовж корпусу. Додаткова передня рукоятка значно спрощує управління інструментом в процесі реалізації складних будівельних робіт. Перфоратор має три режими роботи, можливість фіксації долота та інших змінних насадок під запит.
Перфоратор ЗЕНИТ ЗП-1200/2 DFR профі стосується професійної лінійки асортименту ТМ "ЗЕНИТ" і орієнтований на високу продуктивність при значній інтенсивності використання.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗП-1200/2 DFR профі
|
|
|
Інструменти Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця. |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.45 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.7 м |
| Клас | побутовий |
| Максимальна частота ударів | 4800 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1300 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 28 мм |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Особливості | Коригування перевертання |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | дошкулення з ударом без удару |
| Сила удару | 3.8 Дж |
| Країна походження | Україна |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 3 290 ₴








