Рубанок ручний електричний ЗЕНИТ ЗР-780 - це надійний інструмент для стругування пиломатеріалів і знімання фаски. Існує безліч сучасних конструктивних рішень для збільшення ресурсів та продуктивності, а також для безпечного використання. За допомогою моделі можна працювати з дерев’яною різницею та твердістю, контролюючи глибину твердості пиломатеріалів.
Ця модель передбачає вибірки « чотириверті » і встановлення на спеціальній опорній платформі, яка входить до комплектації, для роботи рубанком у перевернутому положенні "барабаном вгору".
Глибина обробка Виставляється рукояткою на передній частині. Завдяки цьому утворюється точний матеріал, що відповідає за таку глибину.
Електрорубанок ЗЕНИТ ЗР-780 легальний і простий у обслуговуванні, має міцний пластиковий корпус, який не піддається коррозії і стійкий до ударів.
|
Основні технічні параметри |
![]() |
|
![]() |
Основні переваги моделі ЗР-780
|
|
|
Інструменти |
![]() |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зеніт |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | 0-10 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Електрорубанок; - ключ на 4; - кільце пластмасове; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон; - картонна коробка |
| Міць | Ні. |
| Максимальна глибина суворості | 2 мм |
| Максимальні оберти | 16 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 780 Вт |
| Напрямник упорядкування | Ні. |
| Особливості | вибірка чверті підключення до декодування глибини суворості борсання фаски |
| Перемикач сторони викиду стружки | Ні. |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Палеборник у комплекті | Ні. |
| зняти фаски | Да |
| Країна походження | Україна |
| Коригування перевертів | Ні. |
- Ціна: 1 504 ₴








