Паяльник для труб Tekhmann TPW-1104 (846736)
Опис
| Паяльник має можливість змінити насадок для труб різних розмірів. Важливо використовувати додаткові компоненти того самого виробника, що і сам пристрій, тому в комплект входять варіанти діаметром ha20 мм, he25 мм, sign32м. | ![]() |
|
![]() |
Модель оснащена терморегулятором 50-300 °С, який дозволяє автоматично підтримувати задану температуру і контролювати процес нагрівання, не допускаючи перегрівних насадок.
Зручна пластикова кейса дозволяє легко зберігати і транспортувати не тільки каяльник, але й ряд додаткових аксесуарів, які не можна замінити, ремонтуючи трубопровід. |
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Перегляд інструмента | Плавники для пластикових труб |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | Паяльник для пластмасових труб; - змінні насадки (штуцер + гільза) 4 компл; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Особливості | з тефлоновими насадками |
| Робоча температура | 50 - 300 °C |
| Коригування температури | Плавна |
| Країна походження | Китай |
| Тип нагрівача | плоска (мечевидна) |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 654 ₴










