Паяльник для труб Tekhmann TPW-2406 (846737)
Опис
![]() |
Паяльник має можливість змінити насадок для труб різних розмірів. Важливо скористатися додатковими складовими того ж виробника, що і сам пристрій, тому в комплект входять варіанти діаметром ha20 мм, he25 ммм, he32мм, ha40 мм, ha50 мм, use63 мм. Модель оснащена терморегулятором 50-300 °С, який дозволяє автоматично підтримувати задану температуру і контролювати процес нагрівання, не допускаючи перегрівних насадок. |
Завдяки зручному металевому кейсу можна зберігати і транспортувати не тільки каяльник, але й ряд додаткових аксесуарів, які не можна замінити, ремонтуючи трубопровід.
Спеціальні
- Зручне розташування елементів керування
- Смішні насадки he20 мм, he25 мм, he32 мм, he40 мм, he50 мм, he63 мм
- Термегулятор 50-300 °С
- Mеталлічний кейс з аксесуарами
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Перегляд інструмента | Плавники для пластикових труб |
| Клас | побутовий |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Особливості | з тефлоновими насадками |
| Робоча температура | 50 - 300 °C |
| Коригування температури | Плавна |
| Країна походження | Китай |
| Тип нагрівача | плоска (мечевидна) |
| Упаковка | металевий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757 ₴








