Перфоратор TRH-1000 DFR-MR легко впорається зі свердлінням і довбанням твердих матеріалів, таких як бетон, цегла та камінь. Дозволяє прокладати канали для кабелю, видаляти керамічну плитку.
Універсальність інструменту підкреслюється наявністю перемикача режимів роботи на свердління, свердління з ударом, довбання.
Перфоратор оснащений багатофункціональним самозатискним патроном DFR. Такий механізм дає змогу оперативно змінювати патрони, щоб використовувати швидкозатискний патрон для свердління без удару. Також інструмент оснащений функцією "Реверс".
Редуктор цього інструменту зроблений з якісного металу, що збільшує його "витривалість" і дає змогу свердлити глибокі отвори в твердих поверхнях без перегріву всього інструменту.
Також перфоратор оснащений металевим обмежувачем глибини свердління і вимикачем з регулюванням швидкості обертання шпинделя, що дає змогу виконувати роботи з високою точністю.
Інструмент зручний, оскільки укомплектований додатковим руків'ям. Комфорту хвату додають прогумовані вставки.
Особливості
- DFR патрон
- Металевий редуктор (Сплав алюмінію і магнію - більша тепловіддача)
- Функція "Реверс"
- Металевий обмежувач
- Регулювання швидкості
- Брендові підшипники NSK (Японія)
- Гумові ергономічні накладки
- Режими роботи: свердління, свердління з ударом, довбання
- Гумовий електрошнур довжиною 3 м
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор;- свердлильний патрон (системи DFR);- передня рукоятка;- зубило з гострим кінцем;- зубило з лезомом;- бур 6 мм;- бур 8 мм;- бур 10 мм;- бур 10 мм;- обмежувач глибини;- пластиковий кейс;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон;- гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 4700 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1050 про/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 24 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Коригування перевертання кнопки увімкнення |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | Свертання без ударасверлення з розчавленням |
| Сила удару | 2.8 Дж |
| Країна походження | Китай |
| З' ємний патрон | Да |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип пристрою | Перфоратори |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 3 676 ₴



