Сабічна пила Tekhmann TRC-115/i20 (без АКБ та ЗП)
Опис
Універсальний інструмент Для будинку і саду з надійним потужним двигуном для роботи будь - якої інтенсивності.
| Коригування маятника надає вам змогу вибрати зручний режим роботи під певним завданням.
Продуманий ергономічний дизайн для максимальної зручності:
|
![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
Оптимальна комплектація для продуктивної роботи: Койс з металевими защелками, пильний диск по дереву, мідний диск по металу. |
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 115 мм |
| Глибина в сталі | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 22 мм |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Сабельна пила; - пільні полотна (дерево+метал (1509x1,2 мм); - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Особливості | Маятниковий хід |
| Живлення | акумулятор |
| Країна походження | Китай |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 703 ₴











