Опис
Лазерний вказівник створює видимій лінії, яка полегшує роботу оператора і підвищує точність гуми.
Конструкція пилу забезпечує відносну збалансованість і мінімальний люфт при роботі.
![]() |
Збільшена довжина пропилу залежить від механізму протяжки на двох паралельних штангах. Під час роботи з торцевою пилою утворюється велика кількість пилу та тирсу, тож устаткування оснащене пилосборним мішечком. Також можна з’єднати пилососом за допомогою спеціального адаптера. Конструкція дозволяє робити пропирки з горизонтальними і вертикальними нахилами за рахунок зміни положення головки і поворотного столу. |
Фіксатор заготовки необхідний для правильного розташування обробленого матеріалу на стільниці, а також для безпечності оператора.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tekhmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Гарантія | 24 місяці |
| 16 градусів за Цельсієм | 45 мм |
| Діапазон повороту | -45°/+45° |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Торцева пила;- комплект щеток електричного двигуна, 2 шт.;- мішка для збору пилу;- висувна опора;- шестигранний ключ;- струбцина фіксації заготовки;- пільний диск;- картонна коробка;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон; |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 75 мм |
| Максимальні оберти | 4000 об/мин |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Розмітка можливості з' єднання пилососом |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | торцевки |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | з протяжкою |
| Ширина пропила 45 градусів | 240 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 069 ₴








