- Machtz MRH-1170S DFR - потужний і витривалий перфоратор для виконання побутових і професійних завдань різної складності;
- Набої під зміненими насадками з хвостовиком SDS-Plus забезпечує максимальний термін служби і швидку заміну насадок;
- Збережена муфта для безпечного використання під час буріння;
- Фокатор обмежувач глибин буріння (блакитний);
- можливість перемикання режимів;
- Dfr-кільцю для швидкої зміни патрона;
- поставляється у пластмасовому кейсі, зручному і для зберігання, і для транспортування.
Опис
Опис моделі Machtz MRH-1170S DFR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор;- свердлильний швидкозажимий патрон системи DFR;- бур: 8, 10, 12 мм;- піка і зубило;- передня рукоятка;- обмежитель глибини;- пластиковий кейс;- інструкція по експлуатації;- гарантійний талон; |
| Максимальна частота ударів | 5500 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1350 про/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 26 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 31 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 14 мм |
| Потужність, Вт | 1170 Вт |
| Особливості | Ренесанс регулювання обертів |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | довблення сверлення з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 3.4 Дж |
| Країна походження | Германия |
| Тип пристрою | Перфоратори |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴


