
Потужність та функціональність
Потужний двигун 1650 Вт та силою удару 6,8 Дж дозволить виконувати широкий спектр робіт з демонтажу, свердління у різних матеріалах.
Підійде для буріння наскрізних отворів, буріння в бетоні та камені діаметром від 4 до 32 міліметрів, буріння отворів порожнистою коронкою до 120 міліметрів у цеглині, можливе використання для дерева, будівельних та синтетичних матеріалів з використанням свердлильного патрона.
Вага перфоратор всього 4,9 кілограм, його буде нескладно утримувати, легко керувати .

Зручність та комфорт роботи
-
Передня рукоятка може переставлятися по колу, забезпечуючи максимальну зручність у роботі.
-
Є можливість самостійно змінювати мастило механізму удару завдяки сервісній кришці.
-
Глибина буріння може бути легко налаштована за допомогою спеціального обмежувача, який встановлюється у потрібне положення для вибраної глибини.
-
Є можливість використовувати швидкозатискний патрон для фіксації змінного інструменту і може використовуватися в режимі свердління (патрон не входить в комплект).
-
Спеціальна кнопка фіксації увімкнення/вимкнення для режиму тривалої роботи.
-
Інструмент чудово збалансований, зручно лежить у руці.

Надійні, довговічні вузли та механізми
-
Запобіжна муфта дозволить унеможливити пошкодження інструменту, продовжити термін його служби.
-
Вузли та механізми з високоякісного матеріалу гарантують стабільну роботу перфоратора в різних умовах.

Великий діапазон налаштувань та регулювань
-
Три режими роботи: ударний, ударно-обертальний і обертальний, дозволить виконувати широкий спектр завдань, працювати з різними матеріалами.
-
Функція зміни кута нахилу перфоратора та фіксація цього положення при перемиканні на позицію «Ударний режим».
-
Кількість ударів на хвилину становить 4100 уд/хв .
-
Швидкість обертання - 870 оборотів за хвилину .
-
Система фіксації SDS-plus дозволить швидко та легко провести заміну бура у разі поломки, зміни завдання. Крім того, повністю виключить можливість провертання оснастки в патроні під час робочого процесу, забезпечує її вільний перебіг.

Комплектація
-
перфоратор ручний електричний Mächtz MRH-1650B;
-
керівництво (інструкція) з експлуатації (технічний паспорт);
-
гарантійний талон;
-
передня рукоятка;
-
піка;
-
долото;
-
бур Ø 8 мм;
-
бур Ø 10 мм;
-
бур Ø 12 мм;
-
пластиковий кейс для транспортування та зберігання.
*Комплектація та технічні характеристики товару можуть змінюватися без попереднього повідомлення у зв'язку з постійним удосконаленням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Machtz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.5 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Перфоратор; - передня рукоятка; - пік; - долото; - бур 8 мм; - бур 10 мм; - бур 12 мм; - пластиковий кейс; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальні оберти | 870 об/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 32 мм |
| Потужність, Вт | 1650 Вт |
| Особливості | Регулювання обертів реверс обмежувач глибини запобіжна муфта |
| Живлення | от сети |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом дольблення |
| Сила удару | 6.8 Дж |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип пристрою | Перфоратори |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 3 550 ₴



