Опис моделі AL-KO BKS 4040 I

|
Широкий ряд продуктів німецької компанії AL-KO постійно оновлюється за рахунок нових моделей найбільш різного призначення. Експерти компанії вже понад 50 років виставляють на ринок унікальні зразки спільного творчості. Кожна одиниця товару проходить найжорстокіший контроль. До честі компанії слід відзначити постійний наявність запасних частин в службах, розкиданих по всій Україні. Бензопила AL-KO BKS 4040 I - універсальна модель, яка підійде для різних робіт з деревом. Як для періодичних робіт у саду, так і для важких завдань у будівництві та заготовленні дров. Незважаючи на маленькі габарити, Піла має потужність в 2 л.с, що достатньо для тривалої роботи з максимальною ефективністю. Крім гідної технічної характеристики бензопіла має привабливий вигляд, який оцінять прискіпливі покупці. Крім того, завдяки залагодженню заводу можна працювати по кілька годин, не відчуваючи сильної втоми. Протинена ручка з збільшеною клавішою увімкнення надає максимальний комфорт у роботі. Еластичні накладки сприяють максимальному зниженню вібрації від обертання ланцюга і знімають навантаження з рук оператора. |
Професійна режуюча система OREGON
Ланцюг і шина від визнаного американського виробника виготовлена з стійкого сталевого сплаву, який має високий коефіцієнт ударної в’язкості. Спеціальні ризики допомагають майстерові визначитися з рогом затонувки, які забезпечують велику швидкість розплавлення і якість розрізання. Хромове покриття ланцюжків збільшує їхній робочий ресурс і сприяє тривалій експлуатації.
|
Тріумф ланцюга Інструмент обладнано серйозною системою безпеки майстра. Фронтальний гальм спрацює, як тільки кінчик шини застрене в твердому дереві або при відскоці режучого блоку. Система заробляє на різке відхилення корпусу пилки назад або вбік від оператора. Коли майстер відхиляється, він мимовільно натискає на передній щиток, натягується на гальмівну стрічку і зупиняє обертання ланцюга. Робота відбувається за долі секунди. Карбюратор WALBRO Японський карбюратор бензопили AL-KO BKS 4040 I забезпечує слажену роботу всієї системи і підтримує постійну потужність двигуна. Японські спеціалісти допомагають значно зменшити споживання паливної суміші, яка виводить інструмент у розряд економних. Карбюратор забезпечує легкий старт двигуна і може підтримувати постійний оберт. |
Праймер
Для прискорення запуску призначений ручний насос. Майстер може підкачувати паливо в карбюратор, чия частина палива сама сільється в паливний бачок. У карбюраторі загорожа суміш збагачується при закритій залитій залинці, вона стає легшою, тому її можна швидко запускати і без фізичних зусиль оператора.
|
Простий доступ до повітряного фільтра Повітряний фільтр захищає повітря від пилу та струмені. Для того щоб майстер міг швидко дістатися до фільтра, існує швидке кріплення, яке не вимагає застосування спеціальних пристроїв. Простий промивальний фільтр сприяє ліпшій продуктивності роботи, майстер може не робити довгих перерв. Автоматичне змащування ланцюга Змазка шини і ланцюжки ланцюга відбувається в автоматичному режимі. Майстер долив масло в картер перед початком роботи. Решта роздача система контролює сама. Крім того, збільшення кількості видобутої олії під час інтенсивного навантаження зменшується, якщо зменшити навантаження. Як тільки майстер переходить на холостяні оберти, смазка перестає діяти. Автоматика допомагає значно зменшити витрати масла. |
Картер из стали
Унікальна конструкція картера всилена сталевим сплавом, який захищає ручний інструмент від пошкоджень. Крім того, метал не пошкоджується під дією різких перепадів температури чи вологості. Особливий склад застерігає від появи коррозії. Захисна система виключає можливість аварійного виходу двигуна з ладу.

Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Да |
| Бездіяльний доступ до повітряного фільтра | Да |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота, мм | 270 мм |
| Довжина шини | 40 см |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Конструкція | Середній |
| Сила, л.с. | 2 л.с. |
| Призначення | садові (для обрізання дерев) |
| Обладнання двигуна для двигуна нижчі за оберти двигуна, тим вищими від КПД, а також зменшується його ресурс і рівень шуму. | 11 000 об/мин |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.21 л |
| Об’єм двигуна | 40.1 см.куб. |
| Обладнання паливного бака | 0.39 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюжка праймер (підкачка палива) |
| Живлення | бензиновий |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | інша |
| Система легкого запуску | Да |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/с |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип товару | бензопила |
| Товщина ланцюжка | 1.3 мм |
| Ширина, мм | 305 мм |
- Ціна: 6 500 ₴









