Опис
Опис моделі Ryobi RPD500-G (5133001832)
Мережева дробина Ryobi RPD500-G призначена для періодичного узгодження відгортого діаметром до 25 м'яких матеріалів і до 13 в твердих. Ця функція дозволяє буріння цегли, природного і штучного каменя. Модифікація використовується для вирішення побутових питань і не складних завдань у ремонті та відділі приміщень.
Особливість і переваги моделі RPD500-G (5133001832):
- Щетковий двигун простий у обслуговуванні, має оптимальну потужність для просвердлювання різних об’єктів, наданого під час багатолітньої експлуатації;
- Додаткові руки можна повернути на 360 градусів, щоб отримати доступ до певної зону і зручного оперування пристроїв.
- з реверсом легко витягуються свердла;
- Натисніть цю кнопку, щоб не втримати натиснутою кнопку.
- прорізне покриття GriZone дає щільний захоплення, застерігає вискаклування.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 50000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Габарити | 240x195x60 мм |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Дрель;- додаткова рука 360 град.;- обмежувач глибини узгодження;- картонна коробка;- інструкція користувача;- гарантійний талон |
| Особливості | наявність реверсу |
| Країна походження | Японія |
| Коригування перевертів | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 714 ₴






