Опис
Бетонозмішувач Forte EW6140P - якісний та надійний професійний інструмент, призначений для приготування, як бетонних, так і будівельних розчинів за невеликий проміжок часу. Присутність транспортувальних коліс робить роботу максимально комфортною. За рахунок якісно виготовлених міцних деталей конструкції, бетонозмішувач Forte EW6140P, це завжди висока якість приготування суміші та гарантія довгої експлуатації.
Характеристики
Вага
67 кг
Габарити
810х710х450 мм
Гарантія
1 рік
Матеріал вінця, лопатей
Чавун
Потужність
650 Вт
Напруга
220В
Об'єм барабана
140 л
Об'єм суміші
110 л
Принцип дії
Гравітаційні
Виробник
Forte
Країна походження
Китай
Тип передачі
Вінцева
Тип харчування
Мережа
Частота
50Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 63 кг |
| Клас | побутовий |
| Кількість лопань | 2 |
| Матеріал вінця | чугун |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Об'єм барабана | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 110 л |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Пристрій | венцовий |
| Принцип дії | гравітаційна |
| Розвантажувач | ручний |
| Тип товару | бетономішалка |
| Транспортування колеса | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 288 ₴


