Зі зручною, потужною та надійною полірувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO 1100/150 E, амбітні ентузіасти, які звикли робити все своїми руками, отримують зручний, потужний інструмент для полірування лакованих поверхонь машини, для шліфування дерев'яних, пластикових та металевих поверхонь. За допомогою електронного контролю швидкості потужність полірування чи шліфування може бути скоригована залежно від матеріалу. Додаткова рукоятка робить легкою та зручною роботу з полірувально-шліфувальною машиною Einhell CC-PO 1100/150 E.
Придбати полірувально-шліфувальну машину Einhell CC-PO 1100/150 E Ви можете у нашому інтернет магазині за чудовою ціною.
Особливості полірувально-шліфувальної машини Einhell CC-PO 1100/150 E:
- Блокування шпинделя
- Електронний контроль швидкості
- Швидка та легка заміна шліфувального паперу на велкро диск
Стандартні комплектуючі полірувально-шліфувальні машини Einhell CC-PO 1100/1 E:
- Додаткова рукоятка
- 1 диск поролоновий
- 2 синтетичні диски
- 2 шт шліфувального паперу Р60
- 2 шт шліфувального паперу Р80
- 2 шт шліфувального паперу Р120
- Кейс для зберігання та транспортування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Перегляд інструмента | поліційні машини |
| Габарити | 449x120x336 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Максимальні оберти | 1000 об/мин 3500 об/мін |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Особливості | Коригування перевертів |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | ексцентрична |
- Ціна: 3 196 ₴








