Опис
Опис красень Einhell:
Вид: пневматичний
Характерики двигуна і пристрою:
Харчування: пневматичний
Робочі параметри
- Робочий тиск: 3-4 бар
- Діаметр шланга: 6-8 мм
- Тип розпилення:
Конструктивні та функціональні властивості
- Адреса бачка: Нижнє
- Матеріал бака: метал
- Розташування бака: Нижнє
- Коригування смолоскипа:
- Регулювання подачі повітря: є
- Регулювання подачі фарби: є
- Датчик тиску/манометр: немає
- Об'єм бака: 1 л
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид | Високий тиск (HP) |
| Датчик тиску/манометр | Ні. |
| Діаметр сопла | 1.8 мм |
| Діаметр шланга, мм | 6-8 мм |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Краскорозпильник; - металевий бак; - картонна коробка |
| Матеріал бака | Метал |
| Призначення | водоемульсіонна фарба |
| Живлення | пневматичний |
| Адреса бака | Нижнє |
| Коригування смолоскипа | Да |
| Регулювання подачі повітря | Да |
| Регулювання подачі фарби | Да |
| Повітряна система розпилення | HP |
| Країна походження | Германия |
| Сфера застосування | для стін для стелі |
| Тип розпилення | повітряний |
| Тип товару | пневмонкраскопульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996 ₴


