Мікрофон HyperX SoloCast Black 4P5P8AA. Для відеоредакторів, стримерів і геймерів, які шукають USB-мікрофон з відмінною якістю звуку, HyperX SoloCast просто необхідний. Отримуйте 24-бітний запис із частотою дискретизації 96 кГц завдяки високій глибині розрядності та частоті дискретизації SoloCast. Він працює за технологією Plug N Play з підключенням USB-C, що робить його простим у використанні, з деякими з наших улюблених зручностей, таких як датчик вимикання звуку дотиком і світлодіодний індикатор вимикання звуку.
Plug N Відтворення аудіозапису за допомогою підключення USB-C
Отримуйте якісні аудіозаписи за допомогою цього легкого у використанні USB-конденсаторного мікрофона. Кардіоїдна діаграма спрямованості найбільш чутлива до джерел звуку перед мікрофоном і зменшує фоновий шум.
Запис високої роздільної здатності 24 біт/96 кГц
SoloCast підтримує високу бітову глибину і частоту дискретизації студійного рівня.
Сенсор Tap-to-Mute зі світлодіодним індикатором стану
. Просто торкніться верхньої частини мікрофона, щоб вимкнути звук, і добре помітний світлодіодний індикатор дасть змогу визначити, транслюється чи ні.
Гнучка, регульована підставка
Підставка, яку легко встановити, повертається, щоб підтримувати різноманітні налаштування. Ви навіть можете розмістити його під монітором, якщо у вас мало місця.
Нарізка різьби на кронштейні стріли та мікрофонній стійці
. Універсальний вбудований кріпильний адаптер підходить для різьблення 3/8 дюймів і 5/8 дюймів, що робить його сумісним з більшістю мікрофонних стійок або кронштейнів.
Налаштовується за допомогою програмного забезпечення HyperX NGENUITY
Відрегулюйте рівень гучності та оновіть мікропрограму, щоб скористатися перевагами 24-бітного запису 96 кГц. На підході ще більше чудових функцій.
Сумісність із різними пристроями та програмами
Отримайте чудовий звук незалежно від того, підключаєтесь ви до ПК, PS4, PS5 або Mac®. SoloCast сертифіковано Discord і TeamSpeak і працює на основних потокових платформах, таких як Streamlabs OBS, OBS Studio і XSplit.
Основні
| Призначення | для студії | |
| Призначення | ||
| для студії | ||
| Тип перетворювача | конденсаторний | |
| Роз'єм | USB-C | |
| Роз'ем | Чутливість | -6 дБ |
| Мінімальна сприймається частота | 20 Гц | Мінімальна сприймається частота | 20 Гц | tr>Максимальна сприймається частота | 20000 Гц |
| Мінімальна частота семплування | 8 кГц | |
| Максимальна частота семплювання | 48 кГц | |
| Мінімальна частота семплювання | 48 кГц | |
| кардіоїда | ||
| Бітрейт | 16 біт | |
| Живлення | 5 В, 100 мА | |
| Частотна характеристика | 20-20 000 Гц | |
| Частотна характеристика | 20-20 000 Гц | Шум | -74 дБ |
| Частота дискретизації | 48 кГц | |
| 44,1 кГц | ||
| 32 кГц< | ||
| 16 кГц | ||
| 8 кГц |
Додатково
| Системні вимоги | Windows |
| Mac OS | |
| Mac OS | Сумісний з програмами Streamlabs OBS, OBS та XSplit< |
| PS4 | |
| Комплектація | мікрофон< |
| Сертифікація | TeamSpeak |
| Discord |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Довжина шнура | 2 м|
| Габарити | 78х97х184 мм |
| Вага | 261 г мікрофон |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,78 кг |
| Обсяг | 0,0023 м3 л |
| Тип акумулятора | Lithium |
- Ціна: 5 399 ₴



