Читати докладніше
Опис
Опис моделі Ryobi RPD800-K (5133002018)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 51000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 34 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Ні |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Габарити | 326х128х296 мм |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Дрейль; - додаткова рукавичка, 360 град; - обмежувач глибини сверлення; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Японія |
| Коригування перевертів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 130 ₴











