Опис
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Акумуляторна шабельна пилка RYOBI R18RS7-0 - призначена для грубого та швидкого різання дерев'яних, металевих або пластикових виробів.
Особливості акумуляторної шабельної пилки RYOBI R18RS7-0:
- Без щіткового двигуна забезпечує потужність, достатню для руху полотна з ходом 30 мм, що дозволяє ефективно працювати з широким переліком різних матеріалів;
- Режим маятникового ходу дозволяє збільшити швидкість роботи до 40% проти прямим ходом;
- LED підсвічування поверхні матеріалу під час роботи;
- Механізм безключової заміни полотен економить час оператора;
- Інноваційний антивібраційний механізм робить роботу більш комфортною та покращує контроль над інструментом;
- Регулювання швидкості роботи дозволяє вибирати оптимальний режим залежно від завдання та матеріалу;
- Блокування клавіші від випадкового включення запобігає нещасним випадкам.
Комплект поставки:
- Акумуляторна шабельна пилка RYOBI R18RS7-0;
- 1 х пиляльне полотно по дереву;
- Ключ;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка - картонна коробка;
- Без акумулятора та зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 5 Ач 1.5 Ач 4 Ач 2.5 Ач |
| Вага | 2.6 кг |
| Вібрація колоди | 145 м/кв.сек |
| Вібрація при різці досок | 14.7 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 210 мм |
| Глибина в сталі | 20 мм |
| Довжина робочого ходу | 30 мм |
| Зашита від перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Можливий гальма штока | Да |
| Особливості | Налаштування шаблонів маятника для підсвічування робочої зони |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Погрішність рівня вібрації під час різання колоди | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня звукового тиску | 3 дБ |
| Погрішність рівня звукової потужності | 3 дБ |
| Підсвічування для робочих зон | Да |
| Стабілізація частоти під завантаженням | Ні. |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Рівень звукового тиску | 84.5 дБ |
| Рівень звукової потужності | 95.5 дБ |
| Частота хода | 3200 хід/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 020 ₴




