Опис: Акумуляторна ланцюгова пилка BOSCH UniversalChain 18
Акумуляторна ланцюгова пилка Bosch UniversalChain 18 незамінна на присадибній ділянці та в господарстві. Завдяки технології Syneon Chip енергія на привід подається в кількості, яка необхідна при поточному навантаженні, що забезпечує високу ефективність роботи. Запатентований наконечник дозволяє підрізати гілки на землі, а компактні габарити гарантують акуратну роботу в умовах обмеженого простору. За рахунок інерційного гальма при віддачі відбувається миттєве зупинення ланцюга, що підвищує безпеку роботи. Для зручності експлуатації передбачена м'яка рукоятка, що забезпечує надійний хват та індикатор заряду акумулятора.
Комплект поставки:
- Захист від сколів
- Акумулятор PBA 18 V 2,5 Ah WB
- Зарядний пристрій AL 1830 CV (1 600 A00 5B3)
- Пильна шина 20 см
- Ланцюг
- Мастило для ланцюга 80 мл
Переваги для користувача:
- система SDS для встановлення та натягу ланцюга без інструментів
- повітряне охолодження для стабільної роботи
- невелика вага для зручності роботи
- інерційне гальмо для підвищення безпеки роботи
- зручна рукоятка для надійного хвату
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 2.5 Ач |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Вага | 3 кг |
| Перегляд інструмента | ланцюгові пила |
| Габарити | 350x240 x216 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина шини | 20 см |
| Клас | побутовий |
| Кількість АКБ у комплекті | 1 |
| Комплектація | - Акумуляторна ланцюгова пила; - акумуляторний блок (Li-Ion, 18В, 2.5 Ач); - зарядний пристрій AL 1830 CV; - пільна шина, 20 см; - ланцюг; - цепна олія, 80 мл; - картонна коробка; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Конструкція | Середній |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0.08 л |
| Живлення | акумулятор |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | інша |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Країна походження | Германия |
| Тип товару | акумуляторна пила |
| Тип пристрою | ланцюгові пила |
| Товщина ланцюжка | 1.1 мм |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | залізні шестерні |
- Ціна: 11 330 ₴




