Ударний дриль BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional
Ударний дриль BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional - найпотужніший операційний мережевий інструмент у своєму класі з електронікою сталості та системою Torque-Control для виконання найважчих робіт. Дриль оснащений швидкозатискним патроном 13 мм з однією втулкою з патроном з автоматичним фіксатором Auto-Lock для швидкої зміни однією рукою оснастки для свердління або загвинчування. У ударному дрилі BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional встановлений надійний металевий 2-швидкісний редуктор. Частоту оборотів регулюють за допомогою спеціального регулювального коліщатка, яким оснащена ударний електродриль BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional . Універсальний, згідно з євростандартами, діаметр шийки шпинделя 43 мм дозволяє використовувати електродриль BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional зі стійкою свердлильного верстата.
Властивості ударного дриля BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional:
- Найпотужніший інструмент свого класу з електронним стабілізатором Constant Electronic та крутним моментом Torque Control для надскладних завдань.
- Потужний двигун Bosch (1300 Вт) з високим моментом, що крутить, для надстрокових завдань по отворах великого діаметру (свердління, в т.ч. порожнистими свердлильними коронками) і загвинчування і перемішування.
- Електронний стабілізатор для підвищення комфорту роботи: утримує незмінною частоту обертів навіть під великою напругою.
- Регулятор моменту, що крутить, Torque-Control надає можливість працювати з високою точністю: перед встановленням крутного зусилля дозволяє рівномірно вкручувати шурупи.
- Швидкозатискний патрон із однією втулкою з патроном з автоматичним фіксатором Auto-Lock забезпечує швидку заміну робочого інструменту однією рукою.
- Нова безпечна рукоятка з інноваційним кріпленням та м'якою накладкою для надійного захоплення інструменту.
- Механічна муфта розчеплення механізму, що противертається, гарантує безпеку роботи.
- Надійний металевий корпус редуктора забезпечує тривалий термін служби.
- Плоский щіткотримач, що крутить, забезпечує однакову потужність під час обертання як вправо, так і вліво.
- Сферичний наконечник для великого радіусу рухів та захисту від обриву кабелю.
- Діаметр шпинделя 43 мм (євронорма) можна застосовувати в стояках для дриля.
- М'яка накладка на головній ручці забезпечує надійне захоплення.
Комплект поставки:
- Ударний дриль BOSCH GSB 21-2 RCT БЗП Professional 060119C700
- Валіза 2 605 438 524
- Швидкозатискний патрон 13 мм 2 608 572 150
- Обмежувач глибини 210 мм 1613001010
- Додаткова рукоятка 2605025193.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 51000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 16 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 16 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Кейс;- додаткова рукоятка;- обмежитель глибини (210 мм);- швидкий патрон (13 мм) |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Германия |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 15 190 ₴



