Опис
Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE - потужний, практичний та легкий операційний електроінструмент для свердління бетону та цегляної кладки із серії "Домашній майстер". Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE – інструмент з ідеальною ергономікою, невеликою вагою. Для зміни оснастки в електроперфораторі BOSCH PBH 2000 RE використовується швидкозатискний патрон Bosch SDS-Plus. Для виконання свердлильних робіт у деревині та металі в перфораторі BOSCH PBH 2000 RE функція удару блокується.
Властивості перфоратора BOSCH PBH 2000 RE:
- Легке пробивання бетону та м'якої кам'яної кладки, руйнування, свердління та загвинчування з потужністю 500 Ватт.
- Потужний удар: пневматичний ударний механізм Bosch з окремим ударом 1,7 Дж для високої сили удару у твердих матеріалах незалежно від тиску.
- Ергономічність: невелика робоча вага 2,2 кг.
- Bosch SDS-plus: швидка заміна змінних насадок без додаткових інструментів.
- Режим без удару для свердління металу та деревини.
- Система електронного керування для регулювання частоти обертів.
Комплект поставки:
- Перфоратор BOSCH PBH 2000 RE 06033A9322
- Додаткова рукоятка
- Обмежувач глибини
- Упаковка картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 2.2 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина кабеля живлення | 3 м |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | пластмасовий кейс |
| Максимальна частота ударів | 5800 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2300 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Адреса двигуна | горизонтально |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом дольблення |
| Сила удару | 1.5 Дж |
| Країна походження | Германия |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴




