Опис
Біксенонова лінза Cyclone LED BL 2.5" I1 35W
BI LED лінза для встановлення в цоколь Н7/Н4;
Діаметр - 2,5 '(64мм);
Колірна температура: 5000K;
Рівномірний розподіл світла як у ближньому, і на далекому світлі;
Призначена для встановлення у цоколь H7/H4 (комплектується перехідниками для встановлення);
Зовнішній контролер LED;
Система охолодження: алюмінієвий радіатор + вентилятор;
Напруга живлення 12В-16В;
Потужність 35W
Гарантія 12 місяців
Ціна за штуку!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лінзи | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лінзи: | 35 Вт |
| Напруга харчування лінзи: | 12В |
| Напруга живлення | Дванадцять |
| Система охолодження | - |
| Тип лінзи: | Биксеноновая |
| Тип світлодіодного елемента: | - |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Колірна температура лінзи: | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴





