Опис: Ударний дриль MAKITA HP2051H
Ударний дриль Makita HP2051H - це професійний інструмент для свердління з ударом, свердління і загвинчування. Вузький і компактний корпус має міцний металевий кожух редуктора. Розчіпна муфта зупиняє обертання свердла при його заклинюванні.
Makita HP2051H має наднизький рівень вібрації. Дриль має посилений патрон і прогумовану рукоятку, що гасить вібрацію.
Комплект поставки:
- обмежувач глибини
- бічна ручка
- швидкозатискний патрон
- кейс для транспортування
Переваги для користувача:
- муфта зчеплення захищає працівника і інструмент
- висока швидкість свердління та низький рівень вібрації
- корпус редуктора з литого під тиском алюмінію
- вимикач з регулятором кількості обертів і перемикачем реверса
- 2-х швидкісний редуктор з електронним регулюванням
- нековзна ручка з гумовою вставкою
- швидкозатискний патрон (SSBF)
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 2900 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5800 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Висота, мм | 220 мм |
| Габарити | 220x70x360 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Дрель; - додаткова держака; - обмежувач глибини сверлення; - кейс |
| Особливості | Коригування перевертів є реверсами |
| Країна походження | Японія |
| Ширина, мм | 70 мм |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 9 170 ₴


