Опис: Дриль-міксер MAKITA M6600
Makita M6600 - це простий і зручний міксер для перемішування в'язких матеріалів. Електронне регулювання числа обертів надійно захищає інструмент від перевантаження. Обладнаний потужним мотором 800 Вт, міксер Makita M6600 має різьбове з'єднання M12 / M14, яке підходить для більшості насадок, представлених на ринку.
Комплект поставки:
Інструкція з експлуатації
Картонна коробка
Переваги для користувача:
- ергономічний корпус інструменту розроблений з урахуванням форми руки
- знижена вібрація
- електронне регулювання числа обертів
- компактні розміри корпусу
Опис: Дриль-міксер MAKITA M6600
Makita M6600 - це простий і зручний міксер для перемішування в'язких матеріалів. Електронне регулювання числа обертів надійно захищає інструмент від перевантаження. Обладнаний потужним мотором 800 Вт, міксер Makita M6600 має різьбове з'єднання M12 / M14, яке підходить для більшості насадок, представлених на ринку.
Комплект поставки:
- бічна рукоятка
- картонна коробка
Переваги для користувача:
- ергономічний корпус інструменту розроблений з урахуванням форми руки
- знижена вібрація
- електронне регулювання числа обертів
- компактні розміри корпусу
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Перегляд інструмента | будівельні міксери |
| Габарити | 280x86x388 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість вінчиків | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації; - картонна коробка |
| Максимальні оберти | 700 р. н.е. |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Призначення | для фарби для будівельних сумішей для штукатурки для шпаклівки |
| Особливості | Заблокувати кнопки ввімкнення плавним пуском |
| Живлення | от сети |
| Посадове місце | М12 М14 |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | под резьбу |
| Тип товару | дрель-миксер |
| Тип хапання | 1-ою рукою |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 6 199 ₴



