Опис: Перфоратор MAKITA HR2810
Перфоратор Makita HR2810 - це професійний високотехнологічний інструмент, придатний для свердління, свердління з ударом і довбання, що дозволяє працювати з різними матеріалами. Makita HR2810 оснащений «вертикальним» двигуном, ідеальний варіант при роботах на стелі (інструмент над головою). Крім цього, такий двигун дозволяє продовжити термін служби роботи перфоратора і виключити перевантаження при тривалих роботах.
Патрон SDS-plus, яким укомплектований перфоратор Makita HR2810 спрощує процес заміни насадок. Розчіпна муфта, що використовується в перфораторі Makita HR2810, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Вдосконалений реверс, дозволяє безперешкодно звільнити бур, що заклинив.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка
Переваги для користувача:
- пилозахищений патрон, адаптований для SDS-PLUS
- свердління, свердління з ударом або довбання
- 40 положень зубила
- регулювання крутного моменту, реверс і муфта зчеплення
- низький рівень вібрації і збільшена швидкість свердління
- компактний дизайн корпусу двигуна Г-подібної форми для зручності в роботі
- відключення ударів в режимі холостого ходу
- розчіпна муфта запобігає ривку в разі заклинювання інструмента
- нековзна ручка з гумовою вставкою
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 3.4 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Довжина кабеля живлення | 4 м |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - валіза для транспортування - обмежувач глибини - бокова ручка |
| Максимальна частота ударів | 4500 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1100 об/мін |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 28 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 32 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Особливості | Регулювання обертів передохранна муфта |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | довблення сверлення з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 2.9 Дж |
| Країна походження | Японія |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 18 890 ₴








