Опис: Перфоратор MAKITA HR4002
Перфоратор Makita HR4002 - професійний інструмент, призначений для тривалих робіт в складних умовах. Makita HR4002 має два режими роботи: свердління з ударом і довбання.
Перфоратор Makita HR4002 оснащений швидкозатискним патроном SDS-Max для швидкої зміни робочої оснастки. Розчіпна муфта, що використовується в перфораторі Makita HR4002, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. 12 положень зубила дозволяють розширити можливості майстра і знизити його стомлюваність.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- обмежувач глибини
- бічна ручка
Переваги для користувача:
- свердління з ударом і довбання
- пилозахищений патрон, адаптований для SDS-MAX
- 12 положень зубила для ефективного управління
- автоматичне відключення вугільних щіток
- розчіпна муфта запобігає ривку в разі заклинювання інструмента
- нековзна ручка з гумовою вставкою
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Вага | 6.2 кг |
| Перегляд інструмента | Перфоратори |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 5 м |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - валіза для транспортування - обмежувач глибини - бокова ручка |
| Максимальна частота ударів | 2500 уд/мін |
| Максимальні оберти | 680 р. н. е. |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 40 мм |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Особливості | Незахищена муфта |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | свертання з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 6 Дж |
| Країна походження | Японія |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | щітковий |
| Функція реверса | Ні. |
| Коригування перевертів | Ні. |
- Ціна: 28 840 ₴





