ОписАкумуляторний перфоратор Makita DHR 171 Z:
Акумуляторний перфоратор Makita DHR 171 Z:
переваги
- Надзвичайно зручний завдяки компактній, короткій конструкції.
- Безщітковий двигун для більшої витривалості, тривалішого терміну служби та більш компактного дизайну
- Свердління з довбанням і свердління
- Корпус і рукоятка віброгасіння
- З постійною електронікою
- Підсвічування робочої зони з функцією післясвітлення
- Вбудований температурний контроль, захист від перевантаження та захист від глибокого розряду
- Електронно регульована швидкість
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага | 2.8 кг |
| Індикатор заміни щеток | Ні. |
| Індикатор перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | картонна коробка |
| Максимальна частота ударів | 4800 уд/мін |
| Максимальні оберти | 680 р. н. е. |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 17 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 13 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 10 мм |
| Особливості | Регулювання обертів антивібраційна система попереджувальна муфта обмежувач глибини автоматична зупинка |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Да |
| Робота зі спарованим акумулятором | Ні. |
| Адреса двигуна | вертикально |
| Режими роботи | Свертання без удару сверлення з ударом |
| Серія | Makita LXT |
| Сила удару | 1.2 Дж |
| З' ємний патрон | Ні. |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Функція реверса | Да |
| Коригування перевертів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 860 ₴


