Опис
Опис: Ударний гайкокрут MAKITA 6906
Ударний гайкокрут Makita 6906 забезпечує високий крутний момент 600 Нм для надважких умов роботи. Зручний курок вмикач з реверсом полегшує роботу однією рукою. Гайкокрут має рукоятку, яка повертається на 360°, що встановлюється під будь-яким кутом для полегшення роботи в будь-якому положенні.
Доступ до вугільних щіток ззовні полегшує технічне обслуговування.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування
- торцевий ключ SW32
- бічна ручка
Переваги для користувача:
- шпиндель 3/4" для всіх стандартних інструментів
- високий крутний момент при оптимальній вазі
- перемикач реверсу вбудований в ручку посередині інструменту
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Висота, мм | 237 мм |
| Габарити | 237x95x327 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | чемодан |
| Максимальна частота ударів | 1600 уд/мін |
| Максимальні оберти | 1700 об/мін |
| Потужність, Вт | 850 Вт |
| Призначення | Для шиномонтажів (СО) для вантажних автомобілів для монажних робіт |
| Особливості | регулювання обертів |
| Живлення | от сети |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Коригування крутого моменту | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
| Ширина, мм | 95 мм |
| Коригування перевертів | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 000 ₴









