Опис: Акумуляторний ударний гайкокрут MAKITA TW141DWME
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita TW141DWME - це легкий і компактний інструмент. Спеціальна конструкція з вбудованим гумовим демпфером захищає акумулятор і контактні проводи від вібрацій, а безщітковий двигун не вимагає технічного обслуговування. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.
Комплект поставки:
- 2 акумулятора 4 Аh
- зарядний пристрій DC10WC
- кейс для транспортування
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- електронний перемикач
- компактність і легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
- оптимальний регулятор забезпечує високий крутний момент
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість акумулятора | 4 Ач |
| Вага | 1.3 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Габарити | 16866 x 205 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | - Гайковерт; - 2 акумулятори (Li-Ion, 10.8В, 4 Ач); - зарядний пристрій; - пластиковий кейс; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальна частота ударів | 3200 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2600 об/мін |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | регулювання оборотів підсвічування |
| Живлення | акумулятор |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
- Ціна: 15 400 ₴






