Опис: Акумуляторний ударний гайкокрут MAKITA DTW251Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW251Z - це легкий і компактний інструмент. Спеціальна конструкція з вбудованим гумовим демпфером захищає акумулятор і контактні проводи від вібрацій. Гайкокрут має дуже велику ударну силу 230 Нм при вазі всього 1,6 кг. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості. Міцний захисний кожух захищає інструмент від подряпин і забезпечує високу маневреність.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект поставки гайкокрута Makita DTW251Z не входять.
Переваги для користувача:
- легкий і компактний інструмент з дуже високим крутним моментом
- компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- легкий і компактний четирехполюсний двигун
- ергономічна рукоятка
- вбудоване світлодіодне підсвічування з функцією післясвітіння
- фосфоресцентне захисне покриття
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Висота, мм | 234 мм |
| Габарити | 234x79x165 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Максимальна частота ударів | 3200 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2100 об/мін |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | регулювання оборотів підсвічування |
| Живлення | акумулятор |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Режими роботи | ударний |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
| Функція реверса | Да |
| Ширина, мм | 79 мм |
- Ціна: 10 000 ₴






