Опис: Акумуляторний гайкокрут MAKITA DTW180Z
Акумуляторний ударний гайкокрут Makita DTW180Z - це легкий, невеликий і дуже зручний інструмент. Ергономічний дизайн корпусу і обгумована рукоятка роблять гайкокрут зручнішим в роботі. Легкий і компактний четирехполюсний двигун має тривалий термін служби. Система світлодіодного підсвічування дозволяє працювати в умовах недостатньої видимості.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект поставки гайкокрута Makita DTW180Z не входять.
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
- електронний перемикач
- компактність і легка вага моделі забезпечують легку роботу однією рукою
- оптимальний регулятор забезпечує високий крутний момент
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип патрона | Квадрат 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Перегляд інструмента | гайки |
| Габарити | 144x79x218 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Індикатор заряду акумулятора | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | - Гайкорт;- картонна коробка;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Максимальна частота ударів | 3600 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2400 об/мін |
| Призначення | для гаража для легкових автомобілів |
| Особливості | регулювання оборотів підсвічування |
| Живлення | акумулятор |
| Режими роботи | ударний |
| Серія | Makita LXT |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип пристрою | гайки |
| Типи пневмонії | гайковёрт |
- Ціна: 7 850 ₴


