Опис: Акумуляторний лобзик MAKITA JV103DZ
Лобзик Makita JV103DZ - це професійний акумуляторний інструмент для розпилювання заготовок з деревини, пластику та аналогічних матеріалів. Опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45°. Зручна D-подібна рукоятка знижує витрати енергії працівника і дозволяє довше працювати без відчуття втоми. Швидке, гладке і акуратне розпилювання професійного рівня. Надзвичайно низький рівень шуму і вібрації. Регулювання швидкості ходу пилки походить від натискання клавіші вмикача.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, кейс для транспортування, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.
Переваги для користувача:
- система швидкої і легкої заміни пильного полотна без інструментів
- вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в темряві
- великий курок перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом
- регулювання швидкості
- зручний електронний вимикач, що знижує втому рук користувача
- безщітковий двигун постійного струму (BLDC) не вимагає технічного обслуговування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 1.8 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Габарити | 237x76x186 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Захисний екран | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Комплектація | - Акумуляторний лобзик; - картонна коробка; - інструкції по Використання; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по пластику |
| Особливості | Маятниковий хід підсвічування робочої зони пилососа пропив під кутом |
| Живлення | акумулятор |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | безголовий |
| Тип підошви | літургія |
| Тип пристрою | лобзики |
| Товщина пропила (невпинно) | 90 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 800-3 000 хід/мін |
- Ціна: 9 700 ₴


