Опис
Опис: Лобзик MAKITA JV0600K
Лобзик Makita JV0600K призначений для швидкого, гладкого і акуратного розпилювання професійного рівня. Механічна система противаги призначена для зниження рівня вібрації. Електронний регулятор числа обертів двигуна дозволяє вибирати оптимальну швидкість різання для різних матеріалів. Можливість підключення пилососа залишає лінію різу чистої і підвищує точність робіт.
Комплект поставки:
- пилка
- шестигранний ключ
- кейс
Переваги для користувача:
- легкий і компактний
- низький рівень вібрації
- можливість підключення пилососа
- електронне регулювання частоти обертів
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Вага | 2.4 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 199 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Захисний екран | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | Регулювання обертів плавний пуск маятниковий хід з'єднання пилосососа пропив під кутом система здува обпілок |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Товщина пропила (невпинно) | 90 мм |
| Товщина пропила (метал) | 10 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | чемодан |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 500-3100 хід/мін |
| Ширина, мм | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴





