Опис: Лобзик MAKITA M4301
Лобзик Makita M4301 призначений для швидкого, гладкого і акуратного розпилювання професійного рівня. Лобзик оснащений механічною системою противаги для зниження рівня вібрації. Електронна система регулювання обертів двигуна дозволяє вибирати оптимальну швидкість розпилювання для різних матеріалів. 3-ступінчастий маятниковий хід пилки забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння.
Комплект поставки:
- пилка
- шестигранний ключ
Переваги для користувача:
- регулювання швидкості
- ергономічна рукоятка
- шестигранний ключ можна зберігати в спеціальному відділенні інструменту для зручності користувача
- вбудований пристрій для пиловловлювання, до якого можна приєднати мішок або пилосос компанії Makita
- важіль для установки 3 ступенів маятникового ходу і прямолінійного різання
- опорна алюмінієва плита пересувається в обох напрямках на 0° -45°
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Да |
| Вага | 1.8 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 197 мм |
| Габарити | 197x77x217 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина робочого ходу | 18 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість ступнів маятника | 3 |
| Комплектація | - Лобзик;- шестигранний ключ;- картонна коробка;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | Коригування обертів плавний пуск маятниковий хід з'єднання пилосососа пропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | літургія |
| Товщина пропила (невпинно) | 65 мм |
| Товщина пропила (метал) | 6 мм |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 3100 хід/мін |
| Ширина, мм | 77 мм |
- Ціна: 3 870 ₴



