Опис: Лобзик MAKITA 4327
Лобзик Makita 4327 призначений для швидкого, гладкого і акуратного розпилювання професійного рівня. Лобзик оснащений механічною системою противаги для зниження рівня вібрації. Ергономічний дизайн і обгумована рукоятка забезпечує більший контроль над інструментом. Рухомий прозорий захисний щиток дозволяє візуально стежити за лінією різу при роботі і захищає оператора від попадання стружки і пилу.
Комплект поставки:
- пилка
- шестигранний ключ
Переваги для користувача:
- легкий і компактний
- мінімальний рівень вібрації і шуму
- прозорий захисний щиток
- опорна плита нахиляється в обидві сторони на 45°
- передбачена можливість підключення пилососа
- фіксація вимикача при тривалій роботі
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимкнення підошви | Ні. |
| Вага | 1.9 кг |
| Перегляд інструмента | лобзики |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Висота, мм | 224 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2 м |
| Довжина робочого ходу | 18 мм |
| Захисний екран | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість ступнів маятника | 4 |
| Потужність, Вт | 450 Вт |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу по пластику |
| Особливості | Коригування обертів плавний пуск маятниковий хід з'єднання пилосососа пропив під кутом |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип підошви | штампована |
| Товщина пропила (невпинно) | 65 мм |
| Товщина пропила (метал) | 6 мм |
| Вісь пропила | 45° |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Форма рукояті | скотоподібна |
| Частота хода | 500-3100 хід/мін |
| Ширина, мм | 224 мм |
- Ціна: 4 200 ₴


