Опис: Рубанок MAKITA KP0810
Рубанок Makita KP0810 прекрасно підходить для обробки деревини. Для досягнення точного зрізу рекомендується використовувати паралельну направляючу. При роботі рубанком рекомендується використовувати пилосос, так як він забезпечить чистоту на робочому місці. При використанні мішка, його слід регулярно очищати від стружки і тирси для запобігання засмічення і подальшого виходу з ладу системи пиловидалення рубанка.
У моделі рубанка Makita KP0810 при кожному кроці зміни глибини стругання на 0,1 мм чути і відчувається клацання, що дозволяє точно регулювати глибину стругання. На підошві є підніжка, що запобігає пошкодженню ножа і захищає заготовку від подряпин навіть якщо барабан ще не зупинився після роботи, а рубанок лежить на заготівлі.
Комплект поставки:
- твердосплавний поворотний ніж (в зборі)
- калібр для установки ножа
- паралельний упор
- торцевий ключ 9
Переваги для користувача:
- нова зручна конструкція
- викид стружки на вибір: вправо або вліво
- фіксатор для регулювання глибини пропила
- барабан з литого під тиском алюмінію
- розблокування вимикача справа або зліва
- опорна плита зі стопором запобігає пошкодженню оброблюваної деталі і ножів рубанка
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабеля живлення | 2.5 м |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Рубанок; - паралельний упор; - калібр для встановлення ножів; - торцевий ключ; - набір строгих ножів (встановлено); - картонна коробка |
| Міць | Ні. |
| Максимальна глибина суворості | 4 мм |
| Максимальні оберти | 16 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 850 Вт |
| Напрямник упорядкування | Да |
| Особливості | вибірка чверті з' єднання з пилососом регулювання глибини суворості знімання фаски |
| Перемикач сторони викиду стружки | Да |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Ні. |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Палеборник у комплекті | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Коригування перевертів | Ні. |
| зняти фаски | Да |
- Ціна: 18 000 ₴


