Опис
Опис: Торцювальна пила MAKITA LH1040
Торцювальна пила Makita LH1040 - це дискова маятникова пила і настільний розпилювальний верстат в одному інструменті. Маса всього 14 кг забезпечує легкість транспортування. Пила має жорсткий литий алюмінієвий стіл і потужний мотор для зручної поперечного розпилювання. Захист від випадкового пуску підвищує безпеку експлуатації.
Комплект поставки:
- пильний диск
- пилозбірник
- обмежувач глибини
- монтажний ключ
- тримач
- трикутний шаблон
Переваги для користувача:
- система плавного пуску і гальмування двигуна
- поворот пили в горизонтальній площині вправо до 52° і вліво до 47°
- нахил плити у вертикальній площині під кутом від 0° до 45°
- литий алюмінієвий стіл
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична зупинка носія | Да |
| Вага | 14.3 кг |
| Перегляд інструмента | Торцеві пільги |
| Гарантія | 12 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 53 мм |
| Діапазон повороту | -47°/+52° |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Клас | Професійний |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 93 мм |
| Максимальні оберти | 4800 об/мин |
| Матеріал основного столу | алюміній |
| Потужність, Вт | 1650 Вт |
| Нахил диска під кутом 45 градусів | Да |
| Особливості | Швидка зупинка двигуна можливість з'єднання пилососа з плавним пуком |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Палеборник у комплекті | Да |
| Розміри верхньої стола | 260х405 мм |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип передачі | редукторна |
| Тип товару | комбіновані (з верхнім столом) |
| Кут нахилу диска | 45° |
| Функція протяжки | без протяжки |
| Ширина пропила 45 градусів | 67 мм |
| Ширина пропила 90 градусів | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 400 ₴


