Опис: Акумуляторна ножівка MAKITA DJR183Z
Акумуляторна ножівка Makita DJR183Z має високу швидкість різу з можливістю регулювання швидкості. Заміна пильного полотна і регулювання упору проводиться без допомоги інструменту. Два вимикача дозволяють управляти ножівкою тримаючи її як за рукоятку, так і за корпус. Кнопка блокування вимикача знаходиться з двох сторін рукоятки, що полегшує роботу.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект поставки ножівки Makita DJR183Z не входять.
Переваги для користувача:
- безступінчате регулювання частоти обертів і гальмування двигуна
- заміна пильного полотна і регулювання направляючого вузла без спеціального інструменту
- пило- та вологозахисна конструкція
- універсальний патрон для кріплення всіх стандартних пильних полотен
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Вібрація колоди | 8 м/кв.сек |
| Вібрація при різці досок | 8 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 398x81x220 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 50 мм |
| Глибина в сталі | 50 мм |
| Довжина робочого ходу | 13 мм |
| Зашита від перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Можливий гальма штока | Ні. |
| Особливості | Підсвічування для робочих зон |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Ні. |
| Погрішність рівня вібрації під час різання колоди | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня звукового тиску | 3 дБ |
| Підсвічування для робочих зон | Да |
| Стабілізація частоти під завантаженням | Ні. |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Рівень звукового тиску | 77 дБ |
| Рівень звукової потужності | 80 дБ |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
- Ціна: 5 780 ₴




