Опис: Будівельний фен MAKITA HG6531CK
Будівельний фен Makita HG6531CK застосовується для видалення лакофарбових покриттів, відтавання замерзлих металевих труб, відшаровування кахлю, мастик і шпаклівок. Модель Makita HG6531CK поставляється з набором насадок, завдяки яким ви зможете виконувати різні завдання. Наявність кейса дозволяє транспортувати інструмент з комфортом.
Комплект поставки:
- набір насадок
- кейс
Переваги для користувача:
- легкий і компактний нагнітач повітря в гарячому вигляді з двома швидкостями
- ідеально підходить для видалення лакофарбових поверхонь, відтавання заморожених труб
- видалення шпаклівки, повторне плавлення клею, видалення наклейок, депіляції і де-депіляція
- гнуття пластикових труб і листів, пайка, зварювальні шви, дезінфекція та багато іншого
- електронний регулятор температури, що не залежить від повітряного потоку і електроживлення
- 9 режимів роботи
- в комплект поставки входять стандартні насадки і пластмасовий кейс
- оптимальний контроль температури і повітряного потоку за допомогою рідкокристалічного індикатора
- захист від перегріву за допомогою термостата
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання температури | Ступінчаста |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Перегляд інструмента | термофени |
| Габарити | 250х85х250 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур | 50-650 °C |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Технічний фен; - посадки, 8 шт.; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Максимальний повітряний потік | 550 л/мін |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Об’єм повітряного потоку | 550 л/мін |
| Особливості | Насадки у комплекті |
| Живлення | от сети |
| Протинена ручка | Ручка, що не вислизає |
| Країна походження | Японія |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Стійкий задум | пістолет |
- Ціна: 10 300 ₴





